Genel Bağış

Anasayfa Faaliyetler Genel Bağış
Bağış Tutarını giriniz
Sepete Ekle
Bağış Yap

“Kim iyi bir işe aracılık ederse onun da o işten bir nasibi olur. Kim kötü bir işe aracılık ederse onun da ondan bir payı olur. Allah her şeyin karşılığını vericidir.”(Nisa, 85)

Mis Darusselam, yurt içi ve yurt dışı olarak eğitimden kültüre, sosyal ve hayri hizmetlerden dini hizmetleri destekleme faaliyetlerine ve uluslararası yardım çalışmalarına kadar geniş bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Savaş, kriz, deprem, sel, kuraklık gibi afetlerin yaşandığı bölgelere yönelik yardım kampanyaları yürüten misdarder, bu bölgelere, gönüllü ve görevlilerimiz aracılığıyla temel gıda ve ihtiyaç maddeleri ulaştırmaktadır.

İHTİYAÇ NE İSE, GENEL BAĞIŞ O’DUR

Bağışlarınızı dünyanın Uganda ülkesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırmakta, genel bağış ile yapılan bağışlar ihtiyaç durumuna göre hizmetlere harcanmaktadır. Esasında birçok hizmetin vücuda gelmesinde en önemli rolü oynayan, şarta bağlı olmadığı için acil durumlarda ihtiyaç kapsamında hemen sevk edilmeye müsait olan Genel İslami ve Sosyal Bağış kategorisine, hayırseverlerimizi bağışta bulunmaya davet ediyoruz.